Valitettavasti palautusten ja reklamaatioiden käsittelyssä saattaa esiintyä viivästyksiä tällä hetkellä. Teemme parhaamme, jotta voisimme palvella sinua normaalisti.
Tämän tuotteen kuvaus on automaattisesti käännetty. Pahoittelemme mahdollisia virheitä.
Nappaa reppusi ja lähde tuntemattomaan. Kevyt monikäyttöinen päiväreppu, Tensor 5, sopii vaellukselle sekä pyöräilyyn ja juoksuun.
Tensor 5 tekee vaikutuksen AirContour-kantojärjestelmällä, jossa on valmiiksi muotoiltu selkälevy, entistäkin tiukempi istuvuus ja optimoitu liiketuki. Yläosan vetoketjullinen lokero ja avainklipsi turvaavat arvotavarat, kuten lompakon ja kännykän. Jotta voit lähteä polulle ennen auringonnousua ja pysyä liikkeellä illalla, valokiinnitys ja heijastava grafiikka pitävät sinut näkyvissä. Tensor 5 on yhteensopiva nesteytysjärjestelmien kanssa, ja siinä on riittävästi tilaa 2 litran vesirakolle. Venyvät sivutaskut pulloille täydentävät muotoilua.
Kevyen, hengittävän selkäjärjestelmän ja Airmeshistä valmistettujen olkahihnojen ansiosta Tensor 5 soveltuu myös erittäin aktiivisiin, dynaamisiin yrityksiin ja on siten ihanteellinen kumppani kesäiseen juoksuharjoitteluun ja maastopyöräilyyn.
Tiedot lyhyesti
Ominaisuudet
Nesteytysjärjestelmä jälkiasennettavissa
Repun paino
360,00 g
Tarvikkeiden asennusvaihtoehdot
Vilkkuva valokiinnike, juomapullonpidike
Ominaisuudet
Toimitettu tuote on saatettu valmistaa ilmoitettua mallivuotta aiemmin.