Valitettavasti palautusten ja reklamaatioiden käsittelyssä saattaa esiintyä viivästyksiä tällä hetkellä. Teemme parhaamme, jotta voisimme palvella sinua normaalisti.
Jos tilaat tämän tuotteen ennen 16. joulukuuta, niin sen pitäisi ehtiä jouluksi perille.
OVH
€ 109,95
€ 66,95
- 39 %
Sisältää ALV:n.
plus Toimituskulut
1 kpl vielä jäljellä verkkokaupassa
Toimitus 7-9 arkipäivän kuluessa
|
Kokotaulukko
Mikä koko sopii minulle?
Kokotiedot
Meillä ei valitettavasti ole tällä hetkellä tämän pyörän kokotietoja. Päivitämme tietokantaamme säännöllisesti, joten käy tarkistamassa tilanne pian uudelleen.
Takaisin tuotesivulle
Muut vastaavat polkupyörät
Tämän tuotteen kuvaus on automaattisesti käännetty. Pahoittelemme mahdollisia virheitä.
Mukavuus, kestävyys ja tyyli. Jungle on helppo pukea jalkaan ja riisua, ja sen vuorattu, harjattu mokkanahkainen päällinen tarjoaa upeaa mukavuutta ja ainutlaatuista tyyliä. Litteä ja neutraali muoto, jossa on matala kulmikas varvaslaatikko.
PAF PAF (Pressure-Absorbing-Fit) System on innovatiivinen (kantapää)järjestelmä, joka jakaa kantapään jännitystä ja parantaa samalla kantapään istuvuutta. Vahva kantanauha on katkennut kantapään taakse vähentämään akillesjänteeseen kohdistuvaa painetta. Siellä se on yhdistetty pehmeämpään kumiin, joka toimii "siltana" ja mahdollistaa täydellisen mukautumisen kantapään yksilölliseen muotoon. PAF:n yläosassa olevat reiät toimivat indikaattoreina, joista näkee, kuinka voimakas kireys/tuki on, ja se on jaettu kolmeen tasoon. 1 reikä kevyelle kireydelle 2 reikää keskikireydelle 3 reikää voimakkaalle kireydelle.
Vision-kumi Scarpan oma kumi, joka on suunniteltu tarjoamaan tasapainoisen suorituskyvyn ja kestävyyden uuden kiipeilijän harjoittelemattomien jalkojen vaatimuksiin. Tahmea, kestävä ja luotettava erilaisissa sisä- ja ulkokäytöissä.